Komende uitzendingen
do 26-04-2018 20:00
Vervolgcatechisatie
Afbeelding Zaal beneden 1
Voorganger:
ds. C. Westerink (Nijkerk)
zo 29-04-2018 10:00
Kerkdienst
Afbeelding Algemeen
Voorganger:
ds. W.A. Capellen (Noordeloos)
Organist:
A. Vierbergen
zo 29-04-2018 18:30
Kerkdienst
Afbeelding Algemeen
Voorganger:
ds. W.A. Capellen (Noordeloos)
Organist:
J. Mateman
Uitzending gemist?
zo 22-04-2018 18:30
Kerkdienst
Afbeelding Algemeen
Voorganger:
ds. H. de Graaf (Urk)
Organist:
F. ter Horst
zo 22-04-2018 10:00
Kerkdienst
Afbeelding Algemeen
Voorganger:
ds. H. de Graaf (Urk)
Organist:
J. Mateman
 
Luister live mee met onze diensten


Algemeen

Algemeen
Onze gemeente werd geïnstitueerd op 13 augustus 1923. Zij staat bij de overheid ingeschreven onder nummer 64 en is ingedeeld bij de classis Amersfoort welke classis deel uitmaakt van de Particuliere Synode van het Oosten.
Het huidige kerkgebouw werd in 1975 in gebruik genomen.

Predikant
De gemeente heeft één predikantsplaats. Deze is vacant.

Voorheen werd onze gemeente bediend door de volgende predikanten:

ds. W. Hendriksen 1925 – 1930
ds. J. van Doorn 1930 – 1936
ds. G. Rijksen (art. 3 K.O.) 1943 – 1945
ds. G. Rijksen 1945 – 1947
ds. K. Bokhorst 1949 – 1952
ds. W. de Joode 1953 – 1957
ds. R. Kok 1958 – 1962
ds. J. Kampman 1964 – 1975
ds. J. Van Amstel 1978 – 2010
ds. P.D.J. Buijs 2011 – 2017

Consulent
Door de classis is ds. D. van der Zwaag als consulent voor de gemeente aangewezen.

Ledental
Het aantal gemeenteleden bedroeg per 31 december 2015: 669.
Hiervan waren 420 belijdende leden en 249 doopleden.